Ako podporiť projekt Stopa

Epoleta vlastníka visačkyEpoleta za 100 a viac bodov

Bežkárska stopa - ako vieme - je nejlepšia, keď je pravidelne prešliapavaná, čo znamená že sa musí nájsť niekto, kto je na jej tvorbu ochotný investovať energiu. Ak sa nájde takých ľudí viac, námaha sa rozloží medzi mnohých a jednotlivec má tak možnosť sústrediť sa na svoj cieľ, či už je to ponorenie sa do bežkárskej nirvány, alebo pokorovanie výkonnostných rekordov.

Tento princíp skupinovej "zodpovednosti" za tvorbu stopy sa dá zovšeobecniť aj na úpravu mechanizmami udržiavaných tratí, keďže zdrojom peňazí na pohon mechanizmov je tiež v konečnom dôsledku skupina ľudí. Projekt Stopa je tu na to, aby umožnil nám bežkárom prispieť svojim kúskom úsilia na spoločné dielo. Toto je možné urobiť niekoľkými spôsobmi:

STOPA pas

Záujemcovia o tento typ účasti môžu zaplatiť sezónny príspevok v hodnote 22 eur, z ktorých 20 investujeme priamo do budovania tratí* na Slovensku a to v oblastiach určených týmto kľúčom:

2/3 zaplatenej sumy sú smerované do najviac dvoch oblastí určených samotným bežkárom a smerovanie ostatnej tretiny bude určené hlasovaním bežkárskou komunitou do oblastí ktoré si sama určí.

Platiť sa dá aj bodmi ktoré sa dajú získať rozličnými spôsobmi opísanými na osobitnej stránke. Pas stojí 792 bodov.

  Vsúpiť do obchodu
 
 

Sponzorský príspevok

Záujemcovia o poskytnutie peňazí týmto spôsobom, ich môžu zaslať na náš bankový bankovým prevodom, alebo s použitím služby viamo.

Adresa združenia o. z. Slovensko v pohybe
Pliešovce 541
962 63

Banka VÚB, a.s.
Adresa banky Mlynské nivy 1,
829 90 Bratislava 25
Číslo účtu 3083598151/0200
   

viamo tel. číslo

0949411360

Ak sa rozhodnete pre tento spôsob, radi by sme od vás dostali aj správu s vašimi kontaktnými údajmi, zoznam oblastí alebo "podprojektov" projektu Stopa do ktorých by investícia mala smerovať a podobné informácie.

PayPal, kreditné karty

Email adresa nášho PayPal účtu je posli [at] nabezky [dot] sk. Ak chcete platiť kreditnou kartou, môžte tak urobiť v našom on-line obchode.

Viac informácií o o. z. Slovensko v pohybe nájdete na stránke združenia.

* Zvyšné 2 eurá pokrývajú náklady združenia na výrobu, distribúciu a propagáciu pasov

5
Vaše hodnotenie: Žiadne Ohodnotenie: 5 (1 hlas)